«

»

Tem 03

crypto gold türkiye

Crypto Gold madencilik havuzlarından hisse satın aldığınızda, aslında satın aldığınız şey, ömür boyu kiralanan BTC, ETH, ZCASH, DASH ya da Litecoin madencilik cihazları.
Satın aldığınız her bir hisse için, sunduğumuz havuzdan seçtiğiniz tüm Kripto Para Birimlerinden gelir payı alacaksınız. Bu komisyonlar size günlük olarak ödenecektir.
BTC

Bitcoin Madencilik havuzu Yeni başlayanlar – – Her bölüm BTC Madenciliği, yeni Bitcoin-Miningserver’u satın almak için kullanılan 100 $ maliyeti. Tüm korunmuş BTC, havuzun tüm üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her bölüm% 50, diğer% 50 maden hisselerinin satın alınması için kullanılır.

online kayıt

ETH

Ethereum Madencilik havuzu Başlangıç ​​- – Her bölümde ETH Madenciliği, yeni Ethereum-Miningserver’u satın almak için kullanılan 100 $ ‘a mal olur. Tüm korunmuş ETH, havuzun tüm üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her bölüm% 50, diğer% 50 maden hisselerinin satın alınması için kullanılır.

online kayıt

ZCASH

Z-CASH Madencilik havuzu Bakır – – Her bölüm ZEC Madencilik, yeni Z-NAKİT-Miningserver’u satın almak için kullanılan 100 € EUR maliyeti. Tüm korunan ZEC havuz üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her bölüm% 50, diğer% 50 maden hisselerinin satın alınması için kullanılır.

online kayıt

DASH

DASH Madencilik havuzu Bakır – – Her bölüm ZEC madenciliği, yeni DASH-Miningserver’u satın almak için kullanılan 100USD’ye malolmaktadır. Tüm korunan ZEC havuz üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her bölüm% 50, diğer% 50 maden hisselerinin satın alınması için kullanılır.

online kayıt

Litecoin

Litecoin Madencilik havuzu Bakır – – LTC Madencilik’in her bir kısmı, Litecoin-Miningserver’u satın almak için kullanılan 100 ABD doları tutarında bir EUR maliyeti. Tüm korunmuş LTC, havuzun tüm üyeleri arasında bölünür ve günlük olarak ödenir. Her bölümün kazancı% 50, diğer% 50’si ek Madencilik hisselerinin satın alınması için kullanılır

online kayıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>